• Prerušenie prevádzky ZŠ - oznam

• Riaditeľstvo ZŠ s MŠ v Boleráze 456 oznamuje rodičom detí, ktoré navštevujú ZŠ, že výchovno-vzdelávací proces v základnej škole bude prerušený od 01.02.2024 do 02.02.2024 /vrátane/ z dôvodu stúpajúcej chorobnosti žiakov na škole (31 %) a odporúčania RÚVZ v rámci preventívnych opatrení pre prípad pandémie chrípky v zmysle Čl. 5 Metodického usmernenia MŠ SR č.15/2005.

Prevádzka v ZŠ sa začne 05.02.2024 /pondelok/.

Deti sú automaticky odhlásené z obeda.

• Lyžiarsky výcvik - Zerrenpach Látky

• Dnes 29. 1. žiaci ôsmeho a deviateho ročníka dorazili do lyžiarskeho strediska Látky. Cesta nám ubehla veľmi rýchlo. Nasledovalo ubytovanie, príprava lyžiarskej výbavy a rozdelenie do skupín. Stihli sme aj niekoľko jázd na svahu. Počasie nám praje.

Keďže pri lyžovaní je veľmi dôležité dodržiavať všetky zásady ochrany a bezpečnosti, pred cestou na lyžiarsky výcvik sme v škole absolvovali školenie pod vedením pána učiteľa Šarvaica.

Tešíme sa na večerný program - zábavné hry a pozeranie inštruktážneho filmu o lyžovaní. Zajtra nás čaká ďalší deň plný nových zážitkov.

Deviataci a ôsmaci

• SUPER FLORBAL POHÁR DIEVČAT ZŠ – ZÁKLADNÉ KOLO

•   23. januára dievčatá S. Baráková, P. Dobšovičová, S. Gajarská, E. Gergelyová, N. Hostinová, L. Kollárová, A. Krajčovičová, M. Krivošíková, N. Kučerová, P. Lenoráková a E. Matulová reprezentovali našu školu vo florbale.

V základnom kole obsadili 1. miesto, postupujú do vyššieho kola súťaže.

Gratulujeme.

• Zbierame batérie so Šmudlom

•    23.01.2024 naši prváčikovia sa stali súčasťou ekovýchovného projektu  Zbierame batérie so Šmudlom. Deti navštívil neporiadny Šmudlo, ktorý potreboval pomôcť upratať les od odpadkov.

Zábavnou a hravou formou sa deti naučili, prečo je dôležité triediť odpady, kam ktorý druh odpadu patrí , kde môžu odniesť použité batérie z hračiek.

Prednáška sa konala pod záštitou Inštitútu aplikovanej ekológie DAPHNE v spolupráci s firmou SEWA.

• OK olympiády ANJ

• Dňa 17.01.2024 sa na ZŠ s MŠ A. Kubinu v Trnave konalo okresné kolo olympiády v anglickom jazyku.

V kategórii 1A bola úspešnou riešiteľkou L. Petranská (7.r.).

V kategórii 1B bola úspešnou riešiteľkou M. Krivošíková (9.A).

Obom dievčatám ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej školy, srdečne gratulujeme.

• ZRPŠ ohľadom lyžiarskeho výcviku - oznam

• V pondelok 15. januára o 16.30 hod sa uskutoční ZRPŠ ohľadom lyžiarskeho výcviku.

LV sa zúčastnia prihlásení žiaci 8. a 9. ročníka v termíne 29.01. - 02.02.2024 v stredisku Zerrenpach, Prašivá Látky.

Účasť rodičov je povinná!

Tešíme sa na stretnutie s Vami.