• Vianočný vinš

• Až vianočné zvony zazvonia,
            ihličie Vám doma zavonia,
            zahoďte všetky trápenia a starosti,
            užite si sviatky v šťastí a radosti.

Krásne Vianoce plné pokoja a pohody,
            strávené s tými, ktorých máte radi

Vám zo srdca želajú

zamestnanci ZŠ s MŠ Boleráz

• Vianočný volejbalový turnaj chlapcov

• V štvrtok 21.12. sa uskutočnil Vianočný volejbalový turnaj chlapcov, na ktorom sa zúčastnili žiaci 6.-9. ročníka. Proti sebe súťažili 4 tímy, ktoré súťažili nasledujúcimi výsledkami:

1. zápas 6.ročník-7.ročník 1:2 13:25 24:17 11:15
            2. zápas 7.ročník-8.ročník 2:1 18:25 25:13 15:12
            3. zápas 7.ročník-9.ročník 0:2 17:25 13:25
            4. zápas 8.ročník-9.ročník 0:2 13:25 22:25

Všetkým, ktorí sa podieľali na tejto akcii, ďakujeme za spoluprácu a tešíme sa zase o rok.

• Vianočný turnaj dievčat vo volejbale

• V stredu 20.12. sa uskutočnil Vianočný volejbalový turnaj dievčat, na ktorom sa zúčastnili žiačky 6.-9. ročníka. Proti sebe súťažili 4 tímy, ktoré sa umiestnili nasledovne:

1. miesto - 9. ročník - 8b
            2. miesto - 8. ročník - 5b
            3. miesto - 7. ročník - 4b
            4. miesto - 6. ročník - 1b

• 22.12.2023 - oznam

• Vážení rodičia, milí žiaci,

oznamujem Vám, že v piatok 22. decembra budú vianočné triedne besiedky do 11.00 hod.

O 11.05 si vyzdvihnite svoje deti (1. stupeň) pred budovou školy.

V tento deň nie je v prevádzke školská jedáleň ani ŠKD.

Mgr. D. Miškovičová, riaďiteľka školy

• Školské kolo Pytagoriády- P6, P7, P8

• 13. decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády online formou v kategórii P6, P7, P8.

Úspešní riešitelia:

Dominik Dudáš         6.A      20 bodov

Zuzana Gonšorová   8.r       22

• Školské kolo Pytagoriády

12. decembra sa konalo školské kolo Pytagoriády online formou v kategórii P3, P4, P5.

Úspešní riešitelia:

Ľubomír Moskáľ       3.A     25

Ján Nemček                3.A     24

Dominik Korniet         3.A     24

Zoja Slobodová          3.B      21

Jakub Kurilla              3.B       9

Theo Zajíček            4.A       23

Patrik Krajčovič         4.A      19

Alex Blecha                4.A      18

Dominik Kačmarík     4.B      17

Soňa Koleňáková     5.r      19

Nina Kubicova            5.       18

• Vianočný turistický krúžok

• V sobotu 16.12. piataci spolu so svojimi pani učiteľkami navštívili našu krásnu Trnavu.

Zavítali na vianočné trhy, kde ochutnali sladký punč a medovníčky, ďalej ich cesta viedla do CityArény, kde si pozreli prekrásny vianočný film - Tedyho Vianoce, prešli sa krásnou vysvietenou Trnavou, vyšantili sa na preliezkach v parku a nakoniec sa vlakom vrátili plní zážitkov domov.

• Štedrá večera - vyhodnotenia

• Naši žiaci dosiahli vo výtvarnej súťaži Štedrá večera pekné výsledky.

V II. kategórii obsadila K. Ovsenáková 2. miesto a D. Bališ 3. miesto.

V III. kategórii obsadila A. Lovecká 3. miesto.

Blahoželáme!

• Ponuka práce - ekonóm/ka školy

• Základná škola s materskou školou Boleráz 456 informuje o voľnom pracovnom mieste – ekonómka

pozícia:                                   ekonóm/ka

úväzok :                                  plný pracovný úväzok

miesto výkonu:                      ZŠ s MŠ Boleráz 456

dátum nástupu:                     5.2.2024

vzdelanie :                           úplné stredné vzdelanie s maturitou ekonomického zamerania

plat :                            Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Zoznam požadovaných dokladov:

- žiadosť o prijatie do zamestnania, profesijný životopis, kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní, písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Náplň práce :

-komplexné spracovanie agendy finančného účtovníctva podľa platnej legislatívy, metodiky a interných predpisov školy- ovládanie zákona o účtovníctve, účtovnej osnovy a postupov účtovania- zostavenie účtovných závierok - finančné a účtovné výkazy- komplexné zabezpečenie rozpočtovníctva- tvorba, aktualizácia, zmeny, sledovanie čerpania rozpočtu príjmov a výdavkov,- spracovanie správy o hospodárení- tvorba smerníc, interných predpisov, zmlúv- inventarizácia majetku

- komplexné vedenie personálnej a mzdovej agendy

- prax minimálne 2 roky

Žiadosti o prijatie do zamestnania môžete posielať do 22.12.2023 na adresu:

Základná škola s materskou školou Boleráz 456, 919 08 Boleráz

alebo mailom na adresu skola@zsboleraz.edupage.org

• Návšteva TalentCentra - 9. ročník

• Návšteva TalentCentra v Trnave sa nám páčila. Dozvedeli sme sa o rôznych možnostiach štúdia na stredných školách.

Testy profesijnej orientácie nám pomohli lepšie spoznať naše záujmy, schopnosti  a talenty a tým si vhodne zvoliť strednú školu.

Získajte užitočné informácie a efektívne nástroje, ktoré vám pomôžu na ceste za správnou kariérou, či už ste žiak základnej školy, rodič, učiteľ alebo poradca.    https://talentcentrumtrnava.sk/

• Adventné obdobie v ŠKD2

•            Vyrábali sme si náramky priateľstva, rôzne ozdoby a darčeky z korálok. Nezabudli sme ani na starých ľudí v domovoch pre seniorov a z lásky sme im pripravili vianočné pozdravy.

Samozrejme sme si vyzdobili vianočný stromček, pod ktorým nás čakali nové hračky do oddelenia a všetci sme sa z nich náramne tešili!

Tiež sme sa spoločne s rodičmi propravovali na vianočné trhy v našej obci a na mikulášskych tvorivých dielňach sme povyrábali krásne veci!

• Vianočné aranžovanie - úspechy

7. decembra naše žiačky vo vianočnom aranžovaní dosiahli krásne výsledky, 3 prvé miesta.

S. Kostolanská (8.r,) v povinnom aranžovaní obsadila 1. miesto, aj vo voľnom aranžovaní 1. miesto.

N. Kučerová (8.r.) vo voľnom aranžovaní 1. miesto.

Blahoželáme!