• Zelená otvoreným školám  - dokument
          • Zelená otvoreným školám - dokument

Školský rok sa začne bez závažnejších opatrení, zostáva jediná povinnosť podávať Vyhlásenie o bezpríznakovosti cez Edupage.

Rodič predkladá pri nástupe do školy a po každom prerušení dochádzky do školy a školského zariadenia v trvaní 5 a viac po sebe nasledujúcich vyučovacích dní (víkendy a sviatky sa nepočítajú) „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

V prípade, že rodič nepredloží „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“, dieťa/žiak sa považuje za príznakového

Ďalšie pravidlá sú zhrnuté v dokumente :  zelena_otv._skolam.pdf​​​​​​​

• Oznam vedúcej školskej jedálne

•       Vážení rodičia!

Vedúca školskej jedálne oznamuje, že stravovanie pre deti v základnej škole začína od utorka 6.9.2022. K prihláseniu na stravu je potrebná prihláška s ktorou sa môžu v pondelok 5.9.2022 prihlásiť na stravovanie u pani vedúcej. Deti, ktoré už nebudú pokračovať v stravovaní, môžu vrátiť čip vedúcej jedálne, bude im vrátená záloha 2 €.

Zároveň oznamuje, že prvý šek bude vystavený za mesiac september a október, výška poplatku za 1 obed i ďalšie informácie sú uvedené v prihláške.

prihláška : sj.pdf