• Malý princ - vyhodnotenie

•      Vo výtvarnej súťaži Malý princ obsadila naša žiačka Karolínka Ovsenáková 2. miesto.

Pozrite si práce aj ostatných našich žiakov.

• Hollého pamätník - 1.stupeň

• Umiestnenie v školskom kole Hollého pamätníka:

Poézia                                                       Próza

1. S. Koleňáková 4.r

2. E. Vrlák 2.B                                         2. A. Chovancová 3.A

3. D. Kačmarík 3.B

Všetkým zúčastneným ďakujeme a víťazom blahoželáme.

• Hollého pamätník 2023 - 2. stupeň

• V školskom kole Hollého pamätníka boli úspešní riešitelia:

2. kategória

Poézia                                                  Próza

1. D. Dudáš 5.A                                 2. H. Gonšorová 5.B

2. M. Marková 5.A

3. A. Horváthová 5.B

3. kategória

Poézia                                                Próza

2. A. Nádaská 9.A                            1. P. Lenoráková 8.A

2. A. Lovecká 7.r

3. Z. Gonšorová 7.r

Do obvodného kola postupujú D. Dudáš a P. Lenoráková.

Všetkým zúčastneným žiakom ďakujeme za pripravené ukážky a odvahu.

• 2% z dane môžete darovať škole

• Vážení rodičia a priatelia školy,

pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane!

Zákon Vám umožňuje darovať 2 % zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ako je aj naše Rodičovské združenie. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2 % pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovnovzdelávacieho procesu na škole
            • skvalitnenie vybavenia školy
            • revitalizáciu školského dvora

Ako postupovať :

Požiadajte zamestnávateľa, aby Vám vystavil Potvrdenie o zaplatení dane.     potvrdenie.pdf

Z tohto Potvrdenia si viete zistiť dátum zaplatenia dane a vypočítať 2% z Vašej zaplatenej dane - to je maximálna suma, ktorú môžete v prospech prijímateľa poukázať. Táto suma však musí byť minimálne 3 €.

Stiahnite si a vyplňte Vyhlásenie o poukázaní 2% z dane.       vyhlasenie(2).pdf

Obe tieto tlačivá (Vyhlásenie spolu s Potvrdením), doručte do 30. apríla 2023 na Daňový úrad podľa Vášho bydliska alebo doručte do školy.

V mene detí našej školy vopred ďakujeme za každú podporu.

• Turistický krúžok - výlet do Trenčína

•              V sobotu 4.3. naši turisti, pod vedením pani učiteľky Káčeríkovej, spoznávali krásy mesta Trenčín.

Cesta vláčikom bola príjemná a pohodlná.

Deťom učaroval Trenčianský hrad - Kráľovstvo Matúša Čáka, spoznávali jeho históriu.

Vystúpili na Matúšovu vežu, z ktorej boli nádherné výhľady. Zaujala aj Studňa lásky.

Víkendový deň sa vydaril, bol plný zážitkov!

• Predaj dotovaných mliečnych výrobkov RAJO - obnovené

• Vážené vedenie školy, milí rodičia,

vďaka promptnej reakcii Ministerstva pôdohospodárstva a verejnému prísľubu ministra navýšiť dotáciu na Školské mlieko pre školský rok 2022/2023 opätovne od 17.2.2023 spúšťame predaj dotovaných mliečnych výrobkov RAJO.

Nevyhodnotili sme zvýšený záujem detí o mlieko správne, vyčerpali sme prostriedky z programu na dodávku dotovaného mlieka do škôl skôr a včas sme to smerom k MPRV SR nekomunikovali.

Veľmi si tento prístup ministerstva vážime a Vám ďakujeme za trpezlivosť počas riešenia vzniknutej situácie.

Tím školské mlieko

RAJO s.r.o.